Понеділок, 17.12.2018, 10:18
УКРАЇНА-ЄВРОАТЛАНТИЧНИЙ ВИБІР
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Мои файлы [5]
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 54
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Файли » Мои файлы

Проект "Громадянська освіта - Україна"
26.11.2008, 13:46
у березні 2005 р. розпочався Проект "Громадянська освіта - Україна" фінансований Європейським Союзомі, який  закінчився у березні 2008 р. Міністерство освіти і науки обрало 4 пілотні області для його впровадження: Херсонську, Волинську та Вінницьку області та місто Київ і по 25 шкіл у кожній з них.
Виховання добре освічених громадян, свідомих своїх прав і обов'язків, є однією з головних складових успіху і стабільності сучасного відкритого демократичного суспільства. З метою надання базових знань щодо громадянства в багатьох європейських країнах була введена громадянська освіта. Цей проект став продовженням попереднього проекту, фінансованого ЄС«Освіта для демократії в Україні» (2000-2002), і був спрямований на консолідацію громадянської освіти в новій 12-річній системі шкільної освіти на національному рівні.
Цільові групи
Партнером проекту було Міністерство освіти і науки України. До цільових груп увійшли учні та вчителі, педагогічні університети та ІППО, пілотні школи та їх адміністрація, а також місцеві управління освіти і громадськість. Проект тісно співпрацював з обласними управліннями освіти, Національною академією наук України, Академією педагогічних наук та асоціаціями вчителів громадянської освіти, історії і суспільних дисциплін.
Проект взаємодіяв з іншими проектами і програмами, зокрема з проектом Світового Банку «Рівний доступ до якісної освіти в Україні», проектом Канадської Агенції міжнародного розвитку «Розбудова демократії» та проектом Tempus TRAST «Справедливе оцінювання».
 
Компоненти проекту
Для виконання заходів проекту були створені робочі групи за такими напрямами:
- зміст освіти (що передбачало аналіз існуючих програм та забезпечення неперервності між етапами навчання)
- розроблення навчально-методичних матеріалів (для вчителів та учнів)
- підготовка вчителів (розроблення програми навчального курсу для підготовки вчителів громадянської освіти в університетах та ІППО і короткого навчального модуля для вчителів усіх спеціальностей)
- громадський розвиток і позакласна робота (міні-проекти для пілотних та інших навчальних закладів)
- навчання дітей з особливими потребами (починаючи з аналізу потреб).
- соціальна справедливість та рівні можливості.
 
   Проект впроваджено компанією Cambridge Education Limited, членом Mott MacDonald Group, в консорціумі з Всеукраїнським фондом "Крок за кроком", Німецько-російським обміном, Німеччина та Центром громадянської освіти, Польща.
Детальніше з матеріалом можна ознайомитись на сайті Громадянська освіта - Україна http://www.civiced.org.ua/ 
Категорія: Мои файлы | Додав: kartashova
Переглядів: 871 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
Copyright Lkartashova © 2018